اره برقی اره بنزینی موتور برق 3 کیلو وات دریل 13 چکشی

دریل ۱۳ چکشی چیست؟
دریل ۱۳ چکشی از پرکاربردترین ابزارهای صنعت ساختمان‌سازی بشمار می‌رود. دریل ساده با چرخش مته باعث ایجاد سوراخ در جسم می‌شود در حالیکه در دریل چکشی علاوه بر چرخش مته با ایجاد ضربه بر جسم باعث ایجاد سوراخ می‌شود. از دریل ۱۳ چکشی برای بستن پیچ و بست‌های بلند استفاده می‌شود.

دریل ۱۳ چکشی از در مقایسه با دریل‌های معمولی از قدرت بالاتری برخوردار هستند و برای سوراخ کردن سطوح سخت مانند سنگ و بتن از آن‌ها استفاده می‌کنند.

مته‌های دریل ۱۳ چکشی در دو نوع سیمی و شارژی موجود می‌باشند. نوع سیم‌دار قدرت و سرعت بالاتری در سوراخکاری دارد؛ اما کار کردن با دریل شارژی آسان‌تر است.

انواع دریل چکشی
دریل چکشی در سه نوع موجود است: معمولی، چکشی، پیچ گوشتی

معمولی : مته در حالت چرخشی و دورانی شروع به سوراخ کردن سطح می‌کند.

پیچ گوشتی : مته در حالت دورانی می‌چرخد و با وارد آوردن ضربه شروع به سوراخ کردن سطوح می‌کند.

چکشی : با استفاده از قابلیت راستگرد یا چپگرد باعث باز و بسته شدن پیچ می‌شود. دریل چکشی در دو نوع تولید می‌شود: سیم‌دار و بی‌سیم

نکات مهم در هنگام خرید دریل ۱۳ چکشی

در هنگام خرید دریل ۱۳ چکشی به نکات زیر توجه فرمائید:

وزن: وزن دریل‌ها از ۱ تا ۴ کیلوگرم است.

توان دستگاه: توان دریل ۱۳ چکشی بین ۴۸۰ تا ۱۱۰۰ وات است. هر چه توان بالاتر، میزان قدرت سوراخکاری بیشتر می‌شود.

اندازه سه نظام: سه نظام معمولاً در سه سایز ۱۰، ۱۳ و ۱۶ میلی‌متر است. هر چه سایز بزرگتر باشد، سوراخ بزرگتری ایجاد میکند.

بتن کن سه کاره چیست و چگونه کار می‌کند؟
بتن کن سه کاره یکی از انواع دریل‌ها در بازار ابزارآلات برقی است که برای تخریب سطوح سخت و سوراخکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این دستگاه هر چه قطر قلم بیشتر شود برای کارهای سنگین‎تر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در این نوع دریل، سیستم AVS یا همان سیستم ضد لرزش تعبیه شده است چون در حین کار لرزش شدیدی ایجاد می‌شود که برای کاربر مشکلات زیادی ایجاد می‌کند، وجود AVS در بتن کن سه کاره به میزان زیادی جلوی لرزش‌های شدید را می‌گیرد.

بتن کن سه کاره دریلی است، که چون به منظور ضربه زنی به سطوح محکم استفاده می‌شود به پیستون مجهز است و همین موضوع باعث می‌شود که قدرت دستگاه در تخریب و حفاری به صورت چکش زنی بالا برود. از دریل بتن کن ۳ کاره علاوه بر امور تخریب در تاسیسات هم استفاده می‌شود.انواع بتن کن
تک حالته: تنها حالت چکشی دارد.

دو حالته: بتن کن در این نوع حالت چرخشی و چکشی چرخشی دارد.

سه حالته: بتن کن سه کاره در این نوع هر سه حالت، چکشی، چرخشی و چکشی چرخشی را داراست.

موتور برق ۳ کیلووات چیست؟
بسیاری از مشاغل وجود دارند که محور اصلی فعالیتشان به وجود برق وابسته است و قطعی برق آسیب جدی به کارشان وارد می‌سازد. موتور برق همان دستگاهی است که از بروز همچین اتفاقاتی و ایجاد اختلال در روند check here کارهای روزانه، جلوگیری می‌کند. موتور برق دستگاهی است که انرژی مکانیکی را به وسیله ژنراتور به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند و اینگونه برق تولید می‌شود.

کابرد و اهمیت موتور برق
مناطقی که خارج از محدوده شهری هستند و به برق دسترسی ندارند، با استفاده از موتور برق می‌توان برق مورد نیازشان را تامین کرد. در واقع موتور برق موجب می‌شود، در مناطقی به به برق دسترسی ندارد بتوان از وسایل برقی استفاده کرد.

همچنین برای مشاغلی همچون ججه‌کشی که به برق وابسته است و قطع آن ضرر هنگفتی به بار می‌آورد ضروریست.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *